08 września 2015

POMADKA REVLON COLORSTAY ULTIMATE LIQUID LIPSTICK

REVLON COLORSTAY ULTIMATE LIQUID LIPSTICK

Płynna pomadka Revlon ColorStay Ultimate Liquid Lipstick to produkt, z którym nie rozstaje się już od kilku lat. Do tej pory żadna kosmetyczna nowość nie zdołała jej zastąpić. Za co ją tak bardzo pokochałam, dowiecie się w dalszej części postu, na który serdecznie Was zapraszam :)!


Od kilku lat pomadka to jeden z moich ulubionych kosmetyków. Pięknie wykonany makijaż oczu wydaje się jakby niepełny bez zaznaczenia choćby konturów ust. Nawet niewielki na nich akcent znakomicie dopełnia cały makijaż, jest jak słodka wisienka na torcie, toteż staram się nigdy nie pomijać tego kroku. Na pomadkę Revlon trafiłam przypadkowo, szukając bardzo trwałego produktu, wręcz nie do zdarcia, po to aby wiecznie nie musieć kontrolować stanu "zjedzenia" szminki, podczas gdy jem bądź piję. Nie zawsze mam ochotę poprawiać nałożony wcześniej kolor. Czasem po prostu nie mam na to czasu. Czy rzeczywiście jest trwała? Odpowiedź znajduje się w dalszej części postu.

Od producenta: Płynna pomadka, która przetrwa nawet 12 godzin. Matowa, dobrze kryjąca. Nie ściera się podczas jedzenia i picia. Jej pojemność to 3 ml. Zawiera:
- witaminę A, która stymuluję regenerację włókien kolagenowych, wygładza usta i działa lekko złuszczająco;
- witaminę E, która chroni przed działaniem niekorzystnych czynników środowiskowych, nawilża i regeneruje;
- woski pielęgnacyjne, które zmiękczają i nawilżają delikatną skórę ust, zapobiegając ich pierzchnięciu i nadając im połysk.Dostępne jest aż 16 kolorów:
Revlon Colorstay Ultimate Liquid Lipstick
źródło: http://www.vwmin.org/revlon-colorstay-ultimate-liquid-lipstick.html


Moje kolory to: Nude i Prized Peach. Dziś jednak skupiam uwagę na kolorze 065 Prized Peach. Jest to najlepiej sprzedający się kolor w ofercie Revlon. Z tego powodu cena tego odcienia jest wyższa niż innych, mniej popularnych kolorów. Często jest wyprzedany. Prized Peach jest to ciepły odcień brzoskwini. Jest to połączenie pomarańczy i różu. Mam wrażenie, że tony różu jednak przeważają. Dla Pań o ciemniejszej karnacji może to być idealny odcień nude, na codzień. Brzoskwiniowe odcienie idealnie podkreślają wiosenny typ urody, dlatego w swojej kolekcji mam ich najwięcej.


Revlon Colorstay Ultimate Liquid Lipstick Prized Peach swatches
Revlon ColorStay Ultimate Liquid Lipstick, Prized Peach

Moja opinia: Pomadka Revlon zasługuje na uwagę szczególnie ze względu na powalającą trwałość! Żaden innych produkt do ust nie pozostawał na moich ustach tak długo. Nałożona na usta rano, pozostaje na nich aż do wieczora. Demakijaż warg wymaga użycia siły :) Trwałość kremowych pomadek Bourjois Rouge Edition Velvet, których recenzja znajduję się tu, jest śmieszna, w porównaniu do tej z Revlon. 

Rzeczywiście jest kryjąca. Może wysuszać i złuszczać przesuszone usta. U siebie nie zauważyłam jednak takiego efektu. Po zaschnięciu jej wykończenie wydaje się być matowe. W sztucznym świetle widoczne są brokatowe drobinki. Zdecydowanie lepiej wygląda nałożona cienką warstwą.

Dla kogo: Płynną pomadkę Revlon pokochają szczególnie osoby, które nie lubią bądź nie mają czasu na poprawianie i dokładanie pomadki w ciągu dnia, a jednocześnie chcą przez cały dzień cieszyć się kuszącym kolorem swoich warg. Odradzałabym ją Paniom, które stawiają na nawilżające szminki oraz tym, które narzekają na wiecznie przesuszone usta.

Pomadka ważna jest 18 miesięcy od momentu jej otworzenia.

REVLON COLORSTAY ULTIMATE LIQUID LIPSTICK

REVLON COLORSTAY ULTIMATE LIQUID LIPSTICK

Oto jak prezentuje się na mnie:

REVLON COLORSTAY ULTIMATE LIQUID LIPSTICK

REVLON COLORSTAY ULTIMATE LIQUID LIPSTICK

REVLON COLORSTAY ULTIMATE LIQUID LIPSTICK


Miałyście okazję testować pomadkę Revlon ColorStay? Jakie są Wasze ulubione kolory?