30 października 2015

PALETA ZOEVA EN TAUPE

ZOEVA EN TAUPE Palette

Zapraszam na prezentację cieni do powiek z nowej palety - Zoeva, En Taupe!


O jakości cieni Zoeva nie trzeba wiele pisać. Wszystkie je kochamy! Jak tylko dowiedziałam się o nowej paletce - En Taupe, zapragnęłam ją mieć. Dziś jest już ze mną gotowa do współpracy!

O tym, jak ważną rzeczą jest profilowanie powieki za pomocą cieni, wspominałam już przy recenzji paletki Naturally Yours (klik), którą również pokochałam. To one wydobywają kolor naszej tęczówki, zauważalnie powiększają oko, odświeżają spojrzenie. Modyfikując dobór kolorów, każdego dnia możemy wyglądać nieco inaczej, przyciągając spojrzenia innych.

Jak poprzednie palety Zoevy, En Taupe zawiera 10 cieni: 4 matowe oraz 6 połyskujących. Większość z nich jest w zimnej tonacji. Handmade, to jedyny ciepły odcień - mój ulubiony. Jest to brzoskwioniowy odcień, który opalizuje na róż.


ZOEVA EN TAUPE Palette

ZOEVA EN TAUPE PALETTE

ZOEVA EN TAUPE PALETTE

PALETA ZOEVA EN TAUPE SWATCHES
Od lewej do prawej: Stitch by Stitch, Spun Pearl, Handmade, Sheers & Voiles, Gallery, Outline, Hour by Hour, Wrapped in Silk, Old Master, Exquisite.

Moja opinia: Paleta Zoeva, En Taupe, to kolejna udana kompozycja dziesięciu mocno napigmentowanych cieni w netralnych odcieniach, świetnie nadających się do makijażu dziennego. Szczególnie przypodobają ją sobie Panie o zimnym bądź neutralnym typie urody. Myślę, że kilka z cieni rewelacyjne podkreśli zieloną tęczówkę oka. Jestem oczarowana większością kolorów w tej palecie. Nie mogę doczekać się pierwszego makijażu z jej użyciem. Polecam ją osobom lubującym się w takiej neutralnej tonacji. 

ZOEVA EN TAUPE PALETTE
ZOEVA EN TAUPE PALETTE

Co sądzicie o nowej palecie Zoevy?

Już wkrótce zaproszę Was na makijaż wykonany tą paletką!Zapraszam do polubienia mojej strony na Facebooku oraz śledzenia mnie na Instagramie.