16 listopada 2015

RIMMEL MOISTURE RENEW LIPSTICK

RIMMEL MOISTURE RENEW LIPSTICK

Szukasz głębokiego, jesiennego koloru na ustach? Pomadka Rimmel może przypaść Ci do gustu! Zapraszam Was na prezentację.


Jesień to pora roku, w której bez obaw możemy postawić na mocny akcent na usta. Ten zabieg od razu dodaje nam pewności siebie, powagi oraz charakteru. Nie bójmy się eksperymentowania z intensywnymi kolorami. Jest to tylko makijaż, który w każdym momencie można zmyć!

W tym roku wyjątkowo upodobałam sobie kolory takie jak: burgund, purpura, kolory czerwonego wina. Nic w tym dziwnego - są to najmodniejsze odcienie tej jesieni. Mój ostatni wybór padł na Rimmel Moisture Renew Lipstick w kolorze 470 Glam Plum Fulham.

RIMMEL MOISTURE RENEW LIPSTICK


Kolor jest bardzo intensywny, bordowo-śliwkowy, z fioletowymi podtonami. Idealnie pasuje do makijażu z lekko podkreślonymi oczami. Konsystencja pomadki jest nawilżająca, bardzo wygodna w noszeniu, niewyczuwalna na ustach. Jest również dosyć śliska, dlatego też w jej aplikacji pomocna będzie konturówka lub pędzelek.

RIMMEL MOISTURE RENEW LIPSTICK

Podsumowując, pomadka Rimmel Moisture Renew Lipstick, w kolorze 470 Glam Plum Fulham, to świetna propozycja dla Pań, które lubią głębokie, intensywne kolory na ustach, o nawilżającej, wygodnej w noszeniu formule. Pomadka niestety nie jest trwała, migruje. Nie polecam noszenia jej przy rozpuszczonych włosach na wietrze. Kosmki dotykają ust, po czym przenoszą kolor na twarz. Ponadto pomadka zostawia ślady na szklankach oraz zabarwia zęby. Koniecznym jest nieustanne kontrolowanie jej stanu na ustach. Niska cena zachęca jednak do wypróbowania oraz rekompensuje jej nietrwałość. Piękny kolor sprawia, że nie raz zagości na moich ustach. W przyszłości jednak nie zdecyduję się na ponowny zakup szminki z tej serii. Na dłuższy pobyt poza domem wolę postawić na pomadkę o trwalszej, zastygającej formule.

RIMMEL MOISTURE RENEW LIPSTICK

RIMMEL MOISTURE RENEW LIPSTICK

Czy znacie tą serię pomadek Rimmel? Jakie są Wasze ulubione kolory?