24 sierpnia 2015

DUET - JOHN FRIEDA SHEER BLONDE

JOHN FRIEDA SHEER BLONDE szampon odżywka shampoo conditioner

Szampon i odżywkę John Frieda mam przyjemność testować już od dłuższego czasu. Przyjemność, to idealne słowo, które opisuje odczucia podczas mojej pielęgnacji włosów. Zapraszam do krótkiej recenzji :)


Dzisiaj pierwszy raz zaprezentuję Wam kosmetyki do pielęgnacji moich raczej średnioporowatych włosów, na których nie skupiam większej uwagi. Nie należę bowiem do włosomaniaczek. Oczywiście, piękne włosy potrafią dodać nam nie lada uroku, ale i tak zawsze największą uwagę będzie skupiać nasza twarz. Jej uwielbiam poświęcać najwięcej spośród mojego czasu. Jeśli chodzi o mój stosunek do włosów, najważniejsze jest to, aby były czyste, podcięte (rozdwojone końcówki zawsze wyglądają źle) i w miarę naturalne. Co rozumiem pod tym hasłem? Dopóki włosy są zdrowe, wyglądają pięknie i naturalnie. Właśnie to sprawia, że zdarza mi się wpaść w zachwyt nad cudzymi puklami.

Moje włosy nie są zbyt wymagające, co nie oznacza, że obojętnym jest im dobór produktów do ich pielęgnacji. Nie lubią nadmiaru kosmetyków. Pianka i lakier, to dla nich stanowczo za dużo. Najpiękniej wyglądają zaraz po umyciu. Niestety bardzo łatwo je obciążyć. Często zdarzało się, że pomijałam aplikację odżywki w celu uniknięcia efektu przylizanych włosów.

Duet John Frieda Sheer Blonde stosuję od około pół roku. Muszę Wam przyznać, że nigdy moje włosy nie były tak lśniące! Sama aplikacja kosmetyków na głowę sprawia, że czynność ta jest naprawdę przyjemna. Zapach jaki pozostawiają na głowie pobudza zmysły. Nieustannie pragnie się wąchać i rozkoszować  aromatem cytrusów połączonych z rumiankiem.

GO BLONDER LIGHTENING SHAMPOO (szampon)
Od producenta: Stopniowo rozjaśniająca blond włosy formuła, sprawia, że stają się niezwykle rozświetlone oraz rozjaśnione nawet o 2 tony.  Ekstrakt z cytrusów i rumianku wzmacnia włosy od nasady aż po końce i zapewnia im zdrowy wygląd. Nie zawiera amoniaku ani wody utlenionej, dzięki czemu nadaje się do codziennego użycia. Szampon przeznaczony jest do włosów naturalnych, farbowanych i z pasemkami. Opakowanie zawiera 250 ml.

JOHN FRIEDA SHEER BLONDE shampoo


GO BLONDER LIGHTENING CONDITIONER (odżywka)
Od producentaStopniowo rozjaśniająca blond włosy formuła, sprawia, że stają się niezwykle rozświetlone oraz rozjaśnione nawet o 2 tony. Zapewnia odpowiednią dawkę nawilżenia naturalnym i farbowanym włosom blond oraz włosom z pasemkami. Formuła nawilżająca z ekstraktem z cytryny i rumianku, wygładza i odżywia włosy, zapewniając im zdrowy wygląd. Opakowanie zawiera 250 ml.

JOHN FRIEDA SHEER BLONDE conditioner


Moja opinia: Na szczególną uwagę zasługuje odżywka, która pozostawia włosy miękkie w dotyku, wygładzone, lśniące i pachnące. Włosy rzeczywiście wyglądają zdrowo, nie są przeciążone, doskonale się rozczesują. Szampon dobrze oczyszcza włosy.  Tak jak odżywka - powalająco pachnie. Nie zauważyłam jednak drastycznego rozjaśnienia włosów. Powstały efekt nazwałabym raczej rozświetleniem. Włosy nabierają ładnego, naturalnego koloru. Szczerze polecam!

JOHN FRIEDA SHEER BLONDE


John Frieda Sheer BlondeJohn Frieda Sheer Blonde


Znacie markę John Frieda? Jakie macie o niej zdanie? Zdradźcie proszę, jakich macie ulubieńców!