25 lipca 2015

AVON LUCK FOR HER

AVON LUCK FOR HER

Perfumowany spray i balsam do ciała oraz orientalno - kwiatowe perfumy, to zestaw który może Was zainteresować. Co dokładnie mnie w nim urzekło? Zapraszam do krótkiej recenzji.Ten wyjątkowy zestaw został mi sprezentowany w grudniu 2014 roku, zaraz po jego wydaniu. Twórcą tej kwiatowo - owocowej kompozycji jest Adriana Medina.

Przyjemną dla węchu woń tworzy aromat soczystych cytrusów, czerwonych owoców połączonych z uwodzicielskim zapachem białych kwiatów i gorących nut drzewa sandałowego.

Nuty głowy: bergamotka, czerwone jagody, mandarynka.

Nuty serca: cereus "królowa nocy", białe kwiaty.

Nuty bazy: drzewo sandałowe.

W skład zestawu wchodzi:
perfumowany spray do ciała, 75ml;
perfumowany balsam do ciała, 150ml;
 perfumowana 
woda EDP, 50ml.


AVON LUCK FOR HER


Opakowanie: Flakonik wykonany jest z grubego, solidnego szkła, na którym wytłoczony jest kształt rombu. Zwieńczeniem jest urocza złota, metalowa kokardka. Wygląda on bardzo luksusowo. Elegancji dodaje mu również czarno - beżowa kolorystyka całego zestawu.

Trwałość: Zapach utrzymuje się dość długo w porównaniu do innych w ofercie Avon, około 3-4 godziny. Można ją wydłużyć stosując równolegle spray i balsam do ciała.

Cena: Regularna cena to ok. 90 zł.

Podsumowanie: Luck jest to udana, ciekawa kompozycja zapachowa. Jej trwałość jest jednak średnia. W podobnym przedziale cenowym można znaleźć trwalsze perfumy. Zapach idealnie nadaje się na ciepłe, słoneczne dni. Powinien przypaść do gustu zwolenniczkom słodkich, ciepłych nut. Połączenie cytrusów, białych kwiatów i drzewa sandałowego, wyjątkowo przypadły mi do gustu. Jednym słowem opisałabym go jako UWODZICIELSKI.

AVON LUCK FOR HER

AVON LUCK FOR HERKuszący zestaw prawda :)? Znacie ten zapach?