04 lutego 2016

LOKÓWKA IRRESISTIBLE ME RUBY AUTO ROTATING CURLER

http://paradisefortheeyes.blogspot.com/2016/02/ruby-auto-rotating-curler.html

Zapraszam na recenzję innowacyjnej  lokówki Ruby Auto Rotating Curler.

Jak każda kobieta, lubię od czasu do czasu zmienić fryzurę. Nie przepadam jednak za mocno skręconymi puklami. Taki wizerunek, w połączeniu z makijażem, wydaje mi się znacznie przesadzony. Najczęściej decyduję się na lekkie, romantyczne fale, które dodają fryzurze znacznej objętości i prezentują się bardzo naturalnie. Stylowe kobiety charakteryzują się tym, iż wyglądają szykownie i świeżo, ale zachowują umiar. Ich fryzury nie są misternie wystylizowane, lecz delikatnie podkreślone i dopasowane do sposobu bycia.

W chwili, kiedy przymierzałam się do wyboru, a następnie zakupu tak niezbędnego akcesorium do stylizacji włosów, jak lokówka, firma Irresistible Me zaproponowała mi możliwość przetestowania dowolnie wybranego produktu z ich sklepu (klik). Zdecydowałam się na lokówkę Ruby Auto Rotating Curler.

lokówka

lokówka

Od producenta
Lokówka posiada innowacyjną obracaną, ceramiczną lufę, która posiada funkcję automatycznego odzyskiwania poprzedniej pozycji. Dzięki niej loki za każdym razem wychodzą  jedwabiste, gładkie - doskonałe. Diamentowa powłoka zwiększa ich trwałość. Podczas kręcenia temperatura lokówki pozostaje stała, dzięki czemu praca z nią jest szybka. Ponadto lokówka posiada dodatkowe funkcje:

przeciwko puszeniu się włosów - technologia z ujemnymi jonami, pozostawia włosy gładkie, jedwabiste, błyszczące;

szybkie nagrzewanie - lokówka nagrzewa się krócej niż minutę;

regulacja temperatury - maksymalna temperatura, to 210°C/410°F;

inteligentny ekran LED -  wskazuje aktualną temperaturę;

podstawka - umożliwia położenie gorącej lokówki na stole.

RUBY AUTO ROTATING CURLERRUBY AUTO ROTATING CURLER
Moja opinia
Lokówka przybyła do mnie z Nowego Jorku w pięknym, aksamitnym, czarnym pudełku. W środku znajdowało się powyższe urządzenie oraz instrukcja obsługi. Pierwszą myślą po obejrzeniu lokówki, było to, że wygląda bardzo elegancko, estetycznie i solidnie. Umieszczony na niej motyw serca bardzo przypadł mi do gustu.

Funkcja obracanej lufy zaskoczyła mnie najbardziej. Nie miałam wcześniej pojęcia o tego rodzaju funkcji w urządzeniach do stylizacji włosów. Końce włosów wystarczy zacisnąć za pomocą krótkiej klamry, a następnie wybrać opcję zawijania włosów (w lewo lub prawo). Po kilku sekundach rzeczywiście ukazuje się oczom, doskonały lok.

Funkcja szybkiego nagrzewania spodoba się głównie niecierpliwym kobietom bądź tym wiecznie się śpieszącym. Po około minucie lokówka gotowa jest do pracy. 

Każda kobieta dbająca o swoje włosy doceni funkcję regulacji temperatury, dzięki której można dopasować idealny poziom nagrzania lokówki do swoich potrzeb, czy aktualnej kondycji włosów.

Diamentowa powłoka rzeczywiście sprawia, że loki są bardzo gładkie i jedwabiste. Na szczęście nie mam problemu z puszącymi się włosami, nie mogę więc ocenić lokówki pod tym kątem.

Kolejną zaletą lokówki jest fakt, iż jest bardzo lekka. Jej moc to zaledwie 50W. Niezwykle wygodną funkcją okazał się obrotowy o 360° kabel znajdujący się u podstawy urządzenia. Kabel zasilający ma aż 2,5m.

Lokówka posiada 1 rok gwarancji użytkowania.

Lokówka
RUBY AUTO ROTATING CURLER
RUBY AUTO ROTATING CURLER
Podsumowanie
Lokówka Irresistible Me, Ruby Auto Rotating Curler, bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Innowacyjna, obrotowa lufa znacznie ułatwia pracę: funkcja samodzielnego zawijania pasm włosów oszczędza czas oraz naszą energię. Po zakończeniu stylizacji włosów, moje ręce już nie „mdleją”. Za jej pomocą stworzyć można regularne loki, jak i bardziej naturalne, sprawiające wrażenie rozwianych wiatrem, morskie fale. Regulacja temperatury, ceramiczna lufa oraz diamentowana powłoka, pomagają zachować włosy w dobrej kondycji, ograniczając proces ich niszczenia do minimum. Szybkość nagrzewania sprawia, że używa się jej z przyjemnością. Podstawka umożliwiająca swobodne położenia jej na stole, jest kolejnym atutem. Trwałość loków określiłabym jako porównywalną do trwałości, jaką zapewniają inne tego typu urządzenia stylizujące. Podświetlany ekran LED i  obrotowy kabel zasilający, dodatkowo decydują o tym, iż lokówka Ruby jest produktem niezwykle dopracowanym i luksusowym.

Aktualna cena lokówki to $95. 

Można ją zakupić tutaj: Irresistible Me

lokówka RUBY AUTO ROTATING CURLER

Wielbicielkom fal bądź loków, z czystym sumieniem polecam to urządzenie! 

Lokówka jest  fantastyczna ♥♥♥!

A Wy, kręcicie włosy? 

Jakie metody są Waszymi ulubionymi?

Całuję :*